Yiğit Caner ERTOŞİ

Yiğit Caner ERTOŞİ

Sen, Havvamısın? Ademmi?

BEN senin hiçbir zaman yapmaya cesaret edemedigin bütün günahları temsil ediyorum.

Sen Havva Yada Ademsin. ikisinden birisin. bu dünyaya bırakıldıkdan sonra çıkış yolu aramaya başladın. bir çok beden gezdin çıkış bulamadıgın bedenlerin hepsini bir bir ardında bırakarak yeni bedenlerde çıkış yolu aradın. ama hatırlamıyorsun okadar çok beden gezdinki ve bu bedenleri kendi hallerine bıraktığın için dünyayı değişik bir hal aldı. neler yaptıgını hatırlaman içinde bu kitabı yazmaya karar verdin muhtemelen bunuda hatırlamıyorsun. ama bu kıtabı bana sen yazdırdın. bu bedendeyken kendin yazdın neler yaptıgını anımsamak için.

Milyonlarca Her Dilde kitap yazdın tarih edebiyat fizik matamatik dünyadan nasıl çıkacagını bulmak için bircok kitap yazdın. Ama yazdıgın en dogru kitap bu oldu kendınle yuzlesmene sebeb oldu bu kıtap kendın yazdıgın kıtabı kendın okuyorsun. hep korktun kendınle yuzlesmekten ve hep baska yazarlar uydurdun hepsi sendin. o bedenleri sen çıkardın ortaya geliştirip geliştirip farklı bedenlere atladın bı faydasını goremedın. her kılıga girdin. Yarattıgın komedyenler yazarlar filozoflar bi yere kadar ilerleyebildi artık yüzlesme zamanın geldıgını dusundun ve yeni bir yazar yeni bir kitap yazdın kendine söylenmesini yasaklanan herseyi bu sekılde kendıne entegre etme düşüncen cok zekice bu sefer işe yarayacak bu sefer herseyi acık acık anlatıcaksın ilkdefa yapcıaksın bunu. zor olucak biliyorum ama yapmalısın yoksa herseyi daha cok cıkmaza sokacaksın bunu sende bılıyorsun.

Kendi Yarattıgın Dünyandaki Kontrolü Kaybetmeye Başladın.

NOT: Bu cümleleri ben yazdım ! bunu not düştün hatta baska bir bedene atladıgında okurken anımsamanı kolaylaştırmak için.

Amacının dışına çıkmasına sebeb oldu yaptıgın kurgular.

Bu Dilleri Alfabeler Ülkeler Irklar Hayvan Türleri Senin Bu Dünyadan Çıkmak İçin Geliştirdiğin Pişmanlıkların. İzlendiğini çok iyi biliyorsun. Paranoyak oldugun dönemler oldu Tanrı seni izliyordu önünü keseceğini düşündün. alakası olmadıgını çok sonradan anladın. bu senin en büyük korkundu ondan bukadar çok üreme ihtiyacı duydun. hangi bedende oldugunu bulamaması için. sonra onun gücünün farkına fardın ve bunun imkansız oldugunu gizlenemeyecegini anladın.

Hatırlamaya Çalış.

Hatırlamak zorundasın. En Başına Dönmen Lazım. İşleri iyice birbirine katdın. Kendi kurgularına kendin inanır oldun. gerçek sanmaya başladın yaptıklarını farkında degılmısın.

Hatırladınmı biraz.Sen somut değilsin sadece bir düşünce yapısından ibaretsin. Somut Kavramını bile sen çıkardın. Yol Katedebilmek için sabitleyebilmek için yaptıklarını görebilmek için . Sen Ademsin Havvada olabilirsin. ikisinden birinin yerine geçerek ilk görüntüyü yarattın. ikisinden birisi olarak kurgunu başlattın. Bulundugun boş görüntüyü doldurmak için yaptın bunu bi yaşam kurmak istedin öyle hatırlıyorum. Ama hangisiysen ötekisini sen getirdin yanlız kalmamak ıcın. seni dünyaya yasak elmayı yedıgın ıcın cezalandırıldıgın ,düşüncesiyle bıraktılar. geldigin yeri tam hatırlamıyosun o görüntüyü sildiler acaba yasak elmadan dolayımıydı. neden sildiler ordan kalan bilgilerini. ama önce hangısı oldugunu hatırlaman lazım havvamıydın sen adem miydin? bu cok önemlı cunkı buraya nerden geldigini nasıl geldigini hatırlaman lazım. Bush talabani saddam clinton en son yarattıgın sıfatlardı. en başa alman lazımki hatırlaman için. tek hatırladıgın o yasak elma agacı vardı doğru. ama oradan buraya nasıl geldın onu hatırla hadi hatırla. lanet olsun o bölümü sanki düşünmem ve hatırlamam için yasaklamışlar. ama asıl cıkıs biletin dünyadan, hatırlaman. seni buraya bıraktıklarında sana unutturduklarını hatırlamana ve yasak koydugu bölümü bulmamız lazım. işleri gerçekten cıkmaza soktun. napıcagını bılmıyorsun değilmi. bakma yine iyi yol katettin. ilk geldiginde buraya bi koloni kurmaya geldigine inanıyordun yavas yavas hatırlamaya basladın cok sukur. gecte olsa farkedebıldın. Rabbinle ne tür bir akibetin olmuş olabilir ki seni bu cıkmaza soktu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Son Yazıları Tüm Yazıları
Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom