Volkswagen T-Roc Türkiye'de Satışa Sunuldu

Volkswagen’in geçtiğimiz yıl resmi duyurusunu gerçekleştirdiği kompakt SUV modeli biraz gecikmeli olsa da nihayet ülkemizde satışa sunuldu.

Volkswagen T-Roc Türkiye'de Satışa Sunuldu Şirket Haberleri

Ülkemizde Highline donanım paketiyle satışa sunulacak olan T-Roc, 8 inçbüyüklüğünde kapasitif dokunmatik ekrana sahip “Composition Media” Bilgi & Eğlence Sistemi, LED farlar ve LED gündüz aydınlatmaları, App connect mobil bağlantı arayüzü, 17 inç çaplı alüminyum alaşım jantlar, elektrikli katlanabilir yan aynalar, Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display”, Ön/Arka Park mesafe sensörleri, çift bölgeli tam otomatik klima “Klimatronik” gibi üst seviye özelliklerle birlikte geliyor.

Aracı daha sportif ve dinamik hale getiren R-Line donanım paketi ise R-Line dış gövde kiti, 18 inç alüminyum alaşımlı jantlar ve elektrikli açılır kapanır bagaj ile geliyor.

Diğer taraftan günümüzün vazgeçilmez güvenlik önlemlerinden; Çarpışma Hazırlığı “PreCrash”, Paralel park asistanı “Park Assist”, Kör nokta uyarı sistemi “Blind Spot Detection”, Şerit takip asistanı “Lane Assist”, Yaya algılama özelliğine sahip Ön bölge asistanı “Front Assist” gibi teknolojik yenilikler ve sürüş asistan sistemleri de otomobilde sunuluyor

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom