#Bitcoin dükkanı açıldı

Paranın giderek dijitalleşmesi kripto paralara farklı boyutlar kazandırarak farklı fikir ve yöntemlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Kapalıçarşı’da birçok kripto paranın alım satımını yapan bir Bitcoin dükkanı açıldı.

#Bitcoin dükkanı açıldı Döviz

Son yılların fenomen olgusu haline gelen Bitcoin ile oluşan iyimser hava kripto para birimlerinin hem yatırım hem de para transferi işlemlerinde kullanılmasına olanak sağlarken paranın fiziksel niteliğini yitirerek dijitalleşmeye başlaması kripto paralara farklı boyutlar kazandırarak farklı fikir ve yöntemlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Kapalıçarşı’da hizmet vermeye başlayan Bitcoin dükkanı kripto paralarla büyük borsalarda işlem yapmak isteyenlere danışmanlık hizmeti sağlarken birçok kripto paranın alım satımını yaparak komisyon usulüyle çalışıyor. 

Bitcoin 2017’de yirmi kattan fazla değer artışı kaydederek sene sonuna doğru 20 bin dolar seviyelerine kadar çıkarken kripto para birimlerinin hem yatırım hemde para transferi işlemlerinde kullanılmaya başlaması gündemde kendine geniş bir yer buluyor. 
Dükkanın fiyat takip ekranında Ethereum, Ripple, Litecoin, Monero, Dash, Tether, NEO, Ontology, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Bitcoin Gold, TRON, NEM, EOS, IOTA, Cardano ve Vechain gibi kripto para birimleri Bitcoin ile birlikte işlem görüyor.

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom