Ak Parti Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşudur

BAŞKAN İSMAİL KİMYECİ AK PARTİ’NİN 17. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI.

Ak Parti Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşudur Yerel Haber

  Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, AK Parti’nin 17. kuruluş yıldönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı. Başkan Kimyeci mesajında duygu ve düşüncelerini şöyle belirtti;

        “17 yıl önce karanlığa bir umut olarak doğan AK Parti’mizin bugün 17. Kuruluş yıldönümünü kutlamaktayız. Ülkemizin ve milletimizin geleceğini ışığıyla aydınlatan AK Parti; umudun, inancın adı olmuş, coğrafyamızda ve dünyada Türkiye’yi önemli ve stratejik bir ülke konumuna getirmiştir.

        14 Ağustos 2001’de Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde arkasındaki milyonlarla kutlu yola çıkan partimiz, her seçimde başarılarını katlayarak arttırmıştır.

        AK Parti, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile dünyada oyunları bozan, dengeleri değiştiren, dik ve kararlı duruşuyla dünya siyasetine yön veren bir Türkiye ile tanışmıştır.

        İlk günden bu yana halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğunu her daim kendine şiar edinen AK Parti, eğitimde, sağlıkta, adalette, emniyette, ulaştırmada, enerjide, toplu konutta, sosyal yardımlarda hayata geçirdiği hizmetlerle Türkiye’ye çağ atlatmıştır.

        İktidarlarımız süresince içerde ve dışarıda türlü oyunlar, engellemeler, iftiralar ve algı operasyonlarıyla önümüzü kesmeye, bizleri millete hizmet yolundan alı koymaya çalıştılar. Gezi Parkı’ndan tutun da 17-25 Aralık’a ve 15 Temmuz alçak FETÖ darbe kalkışmasına kadar türlü operasyonlarla bizi dize getirmeye çalışanlar aynı oyunu şimdi de ekonomi üzerinden yapmaya çalışıyorlar.

        Ekonomik bir savaşın içinden geçtiğimiz şu günlerde her zamankinden daha fazla birliğe ve beraberliğe ihtiyaç duymaktayız.

        Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve milletimizin desteğiyle bu operasyonların da üstesinden Rabbimizin izniyle gelecek, bu savaşı da kazanacak, bu oyunu da bozacağız. AK Parti kadroları olarak kutlu yürüyüşümüze kararlılıkla devam edeceğiz.

        Milletimiz, 24 Haziran’da tercihini, büyümeden, gelişmeden, kalkınmadan, yatırımdan, zenginleşmeden, her alanda dünyanın itibarlı, onurlu, sözü geçen bir ülkesi olmaktan yana kullanmıştır.

        Milletimizden aldığımız bu güçle, hep birlikte tarih yazmaya devam edecek, hep birlikte oyunları bozacak ve nice başarılara imza atacağız. Millet sevdalısı, milletten başka bir güç tanımayan, halka ve hakka hesap veren bir liderin arkasında hizmet edenler olarak, durmadan çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.

        Bu duygularla, davamıza emek veren bütün AK Partili kardeşlerime şükranlarımı sunuyor, partimizin 17. kuruluş yılının vatanımıza ve milletimize hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden diliyorum.

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom