2018 Yeni Kasa BMW X3

Bavyeralı, yeni modellerini teker teker yollara çıkarmaya devam ediyor. 7 serisi, 5 serisi derken sıra X ailesine geldi ve 3. jenerasyon G01 kasa BMW X3 tanıtıldı.

2018 Yeni Kasa BMW X3 Teknoloji

Bu araç önceki versiyonuna göre 51 mm daha uzun, 2 mm daha yüksek ve 10 mm daha geniş olarak üretilmiş. Buna karşın bagaj alanı yine 550 litre ve 40:20:40 oranında katlanabilen koltuklar ile yine 1600 litrelik yükleme hacmi sunuluyor.

 Yeni kasa BMW X3 standart olarak 18 inç jantlar ve 225/60 R18 ebatlı lastiklerle geliyor. 50:50 ağırlık dağılım oranı ile üretilen bu araç, xLine, M Sport ve Luxury Line seçeneklerinde 21 inçe kadar jant ile alınabilecek. Tasarımsal olarak daha ilgi çekici ve başarılı hatlara sahip olan X3, donanım olarak da serinin en iyisi olma özelliği taşıyor. Yeni nesil bmw x3 modelinde aktif sürüş asistanları da geliştirilmiş ve en güncel haliyle araca adapte edilmiş.

Şerit takip sistemi, adaptif hız sabitleyici, arka çarpraz trafik uyarı sistemi ve birçok güvenlik özellikleri eklenirken dijital ekipmanlarla da aracın uyumu etkin hale getirilmiş. Mesela mobil cihazlarınızda ya da akıllı saatlerde yer alan takvim bilgileri araca otomatik olarak aktarılabiliyor. Belirtilen tarihte bir ziyaretiniz olduğunu ve not aldığınız varsayalım.. Takvim notlarınızda adres bilgisi varsa Bu yeni kasa x3’ün navigasyon sistemine otomatik olarak aktarılıyor ve belirtilen saatte otomatik olarak rota oluşturuluyor.

2018 Yeni Kasa BMW X3 Kokpiti

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom